payback.pl O PAYBACK

Informujemy, iż z dniem 09.09.2014 Allegro i PAYBACK udostępniają uczestnikom Programu PAYBACK nową możliwość zbierania punktów w Allegro – poprzez aplikację mobilną Allegro.

 • Punkty otrzymują wszyscy uczestnicy Programu kupujący w aplikacji mobilnej Allegro, którzy mają przypisany do konta Allegro nr karty PAYBACK, a podczas transakcji w aplikacji zaznaczą box „Nalicz punkty PAYBACK”
 • Checkbox jest widoczny jedynie dla uczestników Programu, którzy mają dopisany nr karty PAYBACK do konta Allegro
 • Checkbox jest widoczny jedynie w aplikacji Allegro dla systemów operacyjnych:
 • 1. Android - funkcjonalność dostępna w wersji 3.5.2 aplikacji Allegro i jej dalszych aktualizacjach
  2. iOS - funkcjonalność dostępna w wersji 4.7.0 aplikacji Allegro i jej dalszych aktualizacjach
  3. Windows Phone - funkcjonalność dostępna w wersji 2.0.5.0 aplikacji Allegro i jej dalszych aktualizacjach
 • Tak jak dotychczas, nr karty PAYBACK można dopisać do swojego konta Allegro jedynie poprzez stronę www.Allegro.pl

Ustalone zostały również nowe zasady naliczania podstawowych punktów PAYBACK. Osoby korzystające z aplikacji mobilnej otrzymają 1 punkt za każde 3 zł. Więcej informacji o nowym sposobie zbierania i realizowania punktów za zakupy na Allegro znajdziesz na stronie www2.PAYBACK.pl/allegro.

Z dniem 09.09.2014 Allegro i PAYBACK udostępniają uczestnikom Programu PAYBACK nową możliwość zbierania punktów w Allegro – poprzez aplikację mobilną Allegro.Jeśli dotychczas nie dopisałeś jeszcze numeru swojej karty w ustawieniach Allegro, zrób to teraz!

Kliknij w poniższy link http://allegro.pl/myaccount/mypayback.php i dopisz ostatnie 10 cyfr numeru znajdującego się na karcie.Informacje o możliwości zbierania punktów PAYBACK przy dokonywaniu transakcji poprzez stronę allegro.PAYBACK.pl znajdziesz na stronie http://www2.payback.pl/allegro.


Pamiętaj!

 • Punkty PAYBACK przyznawane są wyłącznie za zakupy dokonane w opcji Kup Teraz! Nie są one przyznawane za zakupy w drodze licytacji.
 • Punkty PAYBACK liczone są tylko od ceny przedmiotu - koszty wysyłki nie są brane pod uwagę.
 • Punkty przyznawane są za zakupy do 2 000 zł. Jeśli zakupiony przedmiot/przedmioty są droższe niż 2 000 zł, przyznamy maksymalną liczbę punktów PAYBACK, tj. 666 punktów.
 • Punkty PAYBACK zostaną naliczone maksymalnie w ciągu 30 dni od zakończenia oferty "Kup teraz". Przez 100 dni od momentu zakończenia oferty Kup Teraz punkty będą zablokowane. Jest to okres przewidziany przez Allegro na procedurę zwrotu prowizji Sprzedającemu w razie niesfinalizowania transakcji. Jeśli użytkownik dokona zakupu przedmiotu i wywiąże się z transakcji, punkty PAYBACK zostaną odblokowane w ciągu 100 dni.
 • Punkty PAYBACK nie są przyznawane za zakupy dokonywane przez użytkowników konta Firma oraz konta Junior.
 • Punkty PAYBACK nie są przyznawane osobom posiadającym zagraniczne karty PAYBACK.
 • Punkty PAYBACK nie są naliczane, jeśli nastąpi uznanie zwrotu prowizji. W przypadku usunięcia oferty przez pracownika Allegro punkty PAYBACK nie są naliczane.
 • Użytkownikowi, który ma zablokowane konto, nie będą przyznawane punkty PAYBACK przez czas trwania blokady.
 • Operator Programu zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania punktów PAYBACK, ich anulowania lub trwałego zablokowania użytkownikowi możliwości zbierania punktów PAYBACK, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że podstawa ich przyznania jest sprzeczna z prawem lub zasadami współżycia społecznego, bądź narusza prawa osób trzecich, w szczególności w przypadkach użytkowania więcej niż 3 kont Allegro, które mają służyć do dokonywania minimalnych zakupów wyłącznie w celu zdobycia jak największej ilości punktów PAYBACK.

Partnerzy PAYBACK